KOLDEX STEEL

Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres

Demir – Çelik fabrikalarında yüksek ısı şartları, istenilen seviyede yağlama yapmayı çok güçleştirmektedir. Otomatik yağlama ekipmanlarının sürekli takip edilmesi gerekmekte ve duruşlar çok masraflı ...

KOLDEX TEX

Tekstil Makinaları Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres

Tekstil endüstrisindeki yağlama maddeleri ihtiyaçları, makine çeşidine ve üretim adımlarına göre değişkenlik gösterir. Rulmanların, zincirlerin ve dişlilerin maruz kaldığı yükler, hızlar ve titreşimler çok yüksek olabilir.

TITAN HT

PTFE Yüksek Sıcaklık Gresi

Titan HT – PTFE Yüksek Sıcaklık Gresi, Sürtünme noktalarının maruz kaldığı tribolojikal gerilmeler günümüzde aşırı hale gelmiştir. Yüksek ve değişken sıcaklıklar ile mücadelede, çeşitli ortam şartlarında ya da düşük basınç ortamlarında ..

TITAN PASTE

Yüksek Sıcaklık Montaj Pastası

Titan Paste – Yüksek Sıcaklık Montaj Pastası, demir içermeyen metallerin yüksek basınçla dökümünün gerçekleştirilmesi için kullanılan ve katı yağlayıcı içeren özel bir pastadır. Akışkan kalıp ayırıcılar bazen erimiş metallerin kalıp yüzeyinden ..

TITAN ULTRA

Yüksek Performanslı Beyaz Rulman Gresi

Titan Ultra – Yüksek Performanslı Beyaz Rulman Gresi, uygulanan alanda tutucu, farklı uygulama alanlarında uzun ömürlü, lityum kompleks sabunlu, Akoni Kimya bilgi insanlarının geliştirdiği, çok amaçlı bir grestir.

FORS POWER

Rulman ve Genel Yağlama Gresi

Fors Power – Rulman ve Genel Yağlama Gresi , Mineral baz yağlar ve silikat kalınlaştırıcılarının yüksek teknoloji ile üretilmesinden elde edilmiştir. Merkezi yağlama sistemlerinde kullanılır.

KOLDEX EXTRA

Kimyasal ve Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sentetik Rulman Gresi

Yüksek kaliteli sentetik hidrokarbon baz yağ ve poliüre kalınlaştırıcı içeren yüksek sıcaklıklarda yüksek performans gösteren yağlama gresidir.

TITAN PLEX

Grafitli Açık Dişli Gresi

Titan Plex– Grafitli Açık Dişli Gresi serisi gresler, açık dişliler için katı yağlayıcılar ihtiva eden mineral esaslı, yüksek basınç dayanımlı alüminyum
komplex greslerdir.

FORS SPECIAL

Lityum Esaslı Genel Yağlama Gresi

FORS SPECIAL– Lityum Esaslı Genel Yağlama Gresi ; aşırı basınç (EP) katkısı ile güçlendirilmiş, kahverengi, mineral baz yağlı ve lityum sabunlu, çok amaçlı greslerdir. –20 ile 130 °C arasındaki çalışma sıcaklıklarında ..

KOLDEX PLUS

Bentonitli Yüksek Sıcaklık Gresi

Koldex Plus – Bentonitli Yüksek Sıcaklık Gresi, düşük devir ve yüksek sıcaklıkta çalışan veya ortam sıcaklığından yüksek sıcaklıklara kadar değişken şartlara maruz kalan kaymalı ve bilyalı yatakların yağlanması için tasarlanmış ..

KOLDEX TEMP

Yüksek Sıcaklık Yağlama Gresi

Koldex Temp – Yüksek Sıcaklık Yağlama Gresleri, yüksek teknoloji ile rafine edilmiş parafinik mineral baz yağlı ve poliüre kalınlaştırıcılı uzun ömürlü yüksek sıcaklık gresleridir. Geniş bir çalışma sıcaklık aralığına sahiptirler

RITIM B-15

Yüksek Hız Baryum Kompleks Gres

Ritim B-15 – Yüksek Hız Baryum Kompleks Gres , yüksek performanslı ester yağı, sentetik hidrokarbon yağı ve baryum kompleks sabununun birleşiminden üretilmiştir. İğneli rulmanlar için ideal yağlama gresidir.

TOP