ARMONI 22/32/46

Tekstil Yuvarlak Örgü Makinaları Yağı

PurePlus teknolojisi ile üretilen kompleks baz yağlardan ve yüksek performanslı katkı maddeleriyle formüle edilmiştir. Makinenizin öngörülen ömrünü garanti edeceği gibi onarım ve yedek parça (özellikle iğne) masraflarınızı minimuma indirir

ASTRA YSA

Sentetik Bazlı Kompresör Yağı

Vidalı ve paletli tip kompresörler için geliştirilmiş, yüksek kaliteli, sentetik esaslı kompresör yağlarıdır. Üstün performanslı katıkları ve yüksek kalitede baz yağları ile önde gelen kompresör üreticilerinin şartnamelerini fazlası ile karşılar.

AKO GEAR

Mineral Bazlı Sanayi Dişli Yağları

AKO Gear – Mineral Bazlı Sanayi Dişli Yağları aşırı basınç (EP) ve özel katkılar ile güçlendirilmiş, kahverengi-sarı renkli, yüksek viskozite indeksli, yüksek performanslı çok amaçlı ağır hizmet dişli yağlarıdır.

ASTRA GEAR / S

Sentetik Bazlı Sanayi Dişli Yağları

ASTRA GEAR / S – Sentetik Bazlı Sanayi Dişli Yağları, aşırı basınç (EP) ve nitelik kazandırıcı özel katkılar ile güçlendirilmiş, renksiz -açık sarı renkli, yüksek viskozite indeksli, sentetik yağ (% 100 PAO ) esaslı, yüksek performanslı ..

AKO HYDRO

Parafinik Hidrolik Sistem Yağı

AKO Hydro – Parafinik Hidrolik Sistem Yağı, zor şartlar altında çalışan, endüstriyel çevrelerin ihtiyaç duyduğu spesifikasyonları karşılayan üstün nitelikli hidrolik sistem yağlarıdır.

ASTRA 9010

Texture İplik Yağı

ASTRA 9010 – Texture İplik Yağı, parafinik esaslı baz yağlara özel performans veren emülgatörlerin eklenmesiyle üretilen, yünlü mensucat sanayisinde iyi yıkama yeteneği aranan hallerde kullanılan açık renkli, stabil bir yağdır.

AKO COMPREX

Mineral Bazlı Kompresör Yağı

AKO Comprex – Mineral Bazlı Kompresör Yağı ; Vidalı ve paletli tip kompresörler için geliştirilmiş, yüksek kaliteli, mineral esaslı yağdır. Üstün performanslı katıkları ve yüksek kalitede baz yağları ..

ASTRA C/22-320

Yüksek Sıcaklık Zincir Yağı

Üstün performanslı ester yağlarının yüksek teknoloji katkı paketleri kullanılarak hazırlanmış yüksek sıcaklık zincir yağıdır. Standart yüksek sıcaklık zincir yağlarına oranla yüzeyde daha uzun süre yağlama ..

STILEX 22/32/46-W

Tekstil Yuvarlak Örgü Makina Yağı

Sentetik baz yağlarda ve üstün performanslı bünye vericilerden formüle edilmiştir. Makinenizin öngörülen ömrünü garanti edeceği gibi onarım ve yedek parça (özellikle iğne) masraflarınızı minimuma indirerek ekonomikliği de sağlar.

PROTACTIVE

Pas ve Korozyon Önleyici Koruma Yağı

Protactive – Pas ve Korozyon Önleyici Koruma Yağı, su itici özelliğe sahip mumsu bir tabaka bırakan orta vadeli koruma sağlayan pas önleyici yağdır. İçerdiği katkılar sayesinde mumsu bir tabaka bırakarak koruma sağlar.

RELAXTIVE OIL

5 Fonksiyonlu

Tüm makina yüzeylerinde su ve rutubetten kaynaklanan, pas yüzünden sıkışan civata, somun, menteşe ve bilimum metal aksamlarında güvenle kullanılır. Yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak sonraki evrelerde oluşacak paslanmayı geciktirir

TEX CLEAN

Örgü Makinaları Temizleyicisi

Tekstil makinalarının (örme, triko, çorap) yüksek devirli ve hızlı iğne ve plakaları, iğne yatak silindirleri, platin ve tablalarının temizlenmesinde ve genel bakım periyotlarını uzatmak amacıyla üretilmiştir.

TOP